مشاوره و سفارش

سبوس

سبوس یک ماده حیاتی با ارزش غذایی بسیار بالاست که هم به مصرف انسان و هم دام و طیورمی رسد و این ماده حیاتی نیازهای واجب بدن را بر طرف می کند و علاوه بر حفظ سلامت او از پیری زودرس جلوگیری می کند.همینطور در تغذیه دام و طیور مواد غذایی مورد نیاز و تغذیه ای انسان یعنی گوشت و لبنیات از جمله کره خامه شیر پنیر و دوغ را که جزوه غذاهای اصلی انسان است تامین می نماید پس نقشی اساسی و بسیار مهمی را در زندگی انسان ایفا می کند.همینطور موجب بوجود آمدن مشاغل مهمی می شود مشاغلی که حیات انسان را تضمین می کند.

سبوس صادراتی

دام ها یکی از مهم ترین تامین کننده های پروتئین بدن انسان ها می باشد که در تمام کشور های جهان پرورش داده می شود به همین دلیل تغذیه ی آن ها بسیار مهم است. سبوس گندم به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد یکی از بهترین و مهم ترین غذاهای دام ها می باشند که در سراسر کشور وجود دارند. قیمت سبوس گندم دامی با توجه به کیفیت و اندازه های آن ها متفاوت است که در فروشگاه های مربوطه به فروش می رسند‌.

سبوس دامی

سبوس دامی یکی از مهم ترین مکمل های خوراک دام است، باعث تسهیل گوارش خوراک در بدن دام می شود. انواع سبوس های دامی با تسهیل گوارش و دفع، کمک به داشتن سیستم تغذیه ای سالم در حیوان می شود. مشتریان این سبوس عمدتا دامداری ها و مرغداری های سراسر کشورند که این محصول را به صورت عمده از کارخانه ها تهیه می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سبوس صادراتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سبوس دامی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سبوس صبحانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
سبوس ارگانیک-چلتوک-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه Zagros sabous market، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سبوس آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه Zagros sabous market

رزیتا قبادی بیگوند