مجموعه Zagros sabous market شما را به خرید بهترین سبوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ سبوس شلتوک برنج با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

سبوس شلتوک برنج چه مشخصاتی دارد؟تولید عمده سبوس شلتوک برنج با کیفیت بالا

برای این که تازه ترین نرخ سبوس شلتوک برنج را با کیفیت بالا به دست آورید، باید به مرجعی که عرضه کننده اصلی است، سر بزنید. البته قیمت ها ممکن است که متنوع اعلام شوند و این مسئله به مرغوبیت، شرکت فرآوری کننده و همینطور نحوه فروش بستگی دارد. مثلاً تولید عمده سبوس و عرضه آن به همین شکل سبب می گردد تا بهای کالا به شکل زیادی پایین بیاید؛ اما در ادامه بیشتر درباره کالا توضیح خواهیم داد.

نرخ سبوس شلتوک برنج با کیفیت بالا

سبوس شلتوک برنج چه مشخصاتی دارد؟

سبوس شلتوک برنج چه مشخصاتی دارد؟ برنج ها پس از این در شالیزارها می رسند و برداشت می شوند، مراحل مختلفی بر روی دانه ها انجام می شود که از آن جمله می توان به جدا کردن شلتوک و سبوس آن اشاره نمود. اما مشخصات این محصولات چیست؟

باید بگوییم که شلتوک اندکی زبر می باشد و بیشتر از آن کسانی که نانوایی و عطاری دارند استفاده می نمایند. در غذاهای روزمره کمتر شاهد به کار گرفتن از آن هستیم. ولی سبوس ها قضیه شان‌ کاملاً فرق می کند؛ زیرا که آنان نرم بوده و بیشتر هم به گونه پودر و آسیاب شده پخش می گردند.

به هر حال، سبوس شلتوک برنج خواص دارویی زیادی دارند و در آن به مقدار فراوانی فیبر، پروتئین، کربوهیدرات و همینطور ویتامین های مختلف وجود دارد. آنها برای درمان و جلوگیری از امراض مختلف به مصرف می رسانند؛ ولی دقت کنید که همه این ها منوط به کیفیت محصول بوده که بهترین ها این مشخصات را دارند:

  • بدون هر ‌گونه ناخالصی های مضر می باشند.
  • هیچ ماده ای به آنان اضافه نمی گردد.
  • به بهترین‌ وجه فرآوری شده اند.
  • استاندارد و بهداشتی می باشند.

تولید عمده سبوس شلتوک برنج با کیفیت بالا

تولید عمده سبوس شلتوک برنج با کیفیت بالا در کشورمان کارخانه جات متعددی وجود دارند که تولید عمده انواع سبوس شلتوک برنج را انجام می دهند. آنها سعی می کنند تا با کیفیت بالا این فرآورده ها را آماده کنند که در این راستا از دستگاه های مجهز جهت جداسازی ناخالصی و همینطور آسیاب کردن کار می گیرند.

از طرف دیگر، با استفاده از ماشین آلات مخصوص بسته بندی را هم انجام داده که به این ترتیب، فرآورده ای مرغوب و بهداشتی را مشتری می تواند به دست آورد. روی هم رفته، این نوع فرآورده ها را کارخانه بر اساس استانداردها نیز آماده کرده که مشتریان آن هم طیف وسیعی از جامعه را در برمی‌ گیرند.

خلاصه اگر شما نیز قصدتان این است تا مرغوب ترین‌ ها را عمده سفارش دهید، می شود که با این مجموعه تماس بگیرید. جهت چنین منظوری قادر بوده تا با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل کرده و جزئیات بیشتری درباره نحوه خرید و قیمت ها را نیز تهیه کنید.

رزیتا قبادی بیگوند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مشاور فروش: رزیتا قبادی بیگوند

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09919248255

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kykoowat@gmail.com

مجموعه Zagros sabous market شما را به خرید بهترین سبوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.